T: +371 64871292, e-pasts: ergvsk@latnet.lv

Projektu darbs
Vecāki mums palīdz
Mācāmies
Dejo lielie
Mūsu kolektīvs
previous arrow
next arrow
Slider

Šī gada 28. aprīlī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā notika 12. klases skolēnu rīkotais radošo biznesa ideju konkurss vidusskolēniem “Zemais starts”. Kopumā konkursā piedalījās 17 komandas no Skrīveriem, Aizkraukles, Ogres, Jēkabpils, Rīgas, Aglonas un Ērgļiem.

Konkursa uzdevums – biznesa idejai jātop konkursa laikā un, lai interesantāk,- komandām jāpelna spēles nauda un jaunais vai uzlabotais produkts jāveido no stendā “Veikals” pieejamajiem materiāliem. To, ka ideja ir Latvijas vai pasaules tirgū dzīvotspējīga, dalībniekiem bija jāpierāda, rakstot biznesa projektu. Tajā bija jāiekļauj arī idejas apraksts, uzņēmuma mērķis, produkta priekšrocības, konkurence, mārketinga plāns, finanšu plāns u.c. rādītāji, kas pierāda to, ka ideja izdzīvos.

Konkursa darbus un prezentācijas vērtēja žūrija 4 locekļu sastāvā – Kārlis Sīmanis-Ozols, Jānis Viegliņš, biznesa spēles “Oligo” autors – Haralds Salmiņš un Skrīveru vidusskolas absolvents un ESC datori pārstāvis – Edmunds Mārtinsons. Žūrija biznesa idejas vērtēja gan pēc aprakstiem, to pamatojumiem, gan pēc tā, kā komanda prata aizstāvēt savu veikumu un atbildēt uz žūrijas jautājumiem.

Konkursā uzvarēja Jelgavas Valsts ģimnāzijas komanda “BK-11” ar moderno kaklasaišu ideju “Man Up!”. Otrajā vietā ierindojās Ogres Valsts ģimnāzijas komanda “Trīs māsiņas” ar koka dzimšanas dienu kalendāra ideju. Trešo vietu ieguva Ērgļu vidusskolas komanda “VITAMĪNI” ar atmiņu krājēju.

3.vieta

Attēlā – Maira Antēna (12.kl.), Līva Āboliņa-Ābola (12.kl.), Kristers Kalniņš (10.kl.),

Alise Andriksone (10.kl.), skolotāja Inese Zlaugotne – 3.vietas ieguvēji

sintijas_komanda

Otra Ērgļu vidusskolas komanda – Sintija Fišmeistere (12.kl.), Laura Auguste (12.kl.),

Lāsma Hermane (11.kl.), Jēkabs Purviņš (11.kl.)