T: +371 64871292, e-pasts: ergvsk@latnet.lv

Projektu darbs
Vecāki mums palīdz
Mācāmies
Dejo lielie
Mūsu kolektīvs
previous arrow
next arrow
Slider

Mīļie vecāki!

Veidosim VECĀKU NEDĒĻU neaizmirstamu gan mūsu bērniem, gan mums pašiem. Kopā mums izdosies!

Ø      Trešdien, 5. martā plkst. 18.00 dažādi SPORTISKI PASĀKUMI  lielajā skolā un iespēja kopā ar savu bērnu piedalīties aerobikā, spēlēt tautas bumbu, basketbolu, galda tenisu, novusu, kārtis, dambreti, šahu, riču-raču, cirku vai vienkārši būt aktīvam līdzjutējam.

Ø      Ceturtdien, 6. martā vecāki vēro stundas.

Ø       Piektdien, 7. martā

          http://spi3uk.itvnet.lv/upload2/articles/59/596648/images/smaidinivarbut-jau-15.jpgno rīta „IESPĒJAMĀ MISIJA” – stundas vada tēvi, vectēvi, brāļi, runājot par tēmām, kas interesē gan pašus, gan bērnus. Skolotājām un māmiņām no plkst. 11.00-14.00 skolas bibliotēkā īpašs pārsteigums- psihoterapeits VIESTURS RUDZĪTIS, kas palīdzēs ielūkoties sievietes dvēselē.

          http://spi4uk.itvnet.lv/upload2/articles/59/596648/images/smaidinivarbut-jau-26.jpgvakarā, plkst. 18.00 TALANTU ŠOVS skolas zālē.  Katra klase – bērni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju veido priekšnesumu brīvā stilā  3-5 min. garu, kurā parāda vienu, divus, trīs… vai divdesmit piecus talantus, jo ikviens no mums ir talantīgs. Klasei uzvarētājai – LIELĀ BALVA

           1.-4. klašu grupā „BRAKU TAKAS”

          5.-12. klašu grupā NAKTS SPORTA ZĀLĒ.

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTk3_gdNm5wAaB1pXXWu9E1OXLeP4UiA4-16hsmBiS_mprS4VmYĀrpus konkursa – talantīgo skolotāju priekšnesums un talantīgo mūziķu šovs.

Pasākumu vadīs Baiba Sipeniece. Nebūs.

Pēc pasākuma BALLE kopā ar Pēteri Leibomu. Būs.

 (1.-6.klases skolēniem ieeja  ballē tikai kopā ar vecākiem)

 Ieejas maksa 0,50 EUR.

Vecāku piedalīšanās sporta aktivitātēs un Talantu šovā sniedz bērnam papildus punktus „Labo darbu punktu” spēlē un konkursā „Superklase”!

Pavasarīgus un saulainus sveicienus,

piedaloties vecāku nedēļā!

 

      Skolas padomes  vecāki