T: +371 64871292, e-pasts: ergvsk@latnet.lv

Projektu darbs
Vecāki mums palīdz
Mācāmies
Dejo lielie
Mūsu kolektīvs
previous arrow
next arrow
Slider

Projekts Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

2019./2020.m.g.

Karjeras pasākumu plāns 2019.-2020.m.g.

Karjeras pasākumi skolā novembrī:

     Kā jau katru gadu, arī šogad 12. klase veidoja savas mācību firmas. Jau  agrā 29. novembra rītā skolā virmoja satraukums un aktīva darbošanās: 12.klase gatavojās prezentēt savu saražoto produkciju.

     Šogad kopā bija trīs firmas. Katrai sievietei ir nepieciešami skaisti auskari, un par to bija padomājušas Katrīna Dudko un Kristena Marta Grāvīte  IK SMF “Sapņu nokrāsas”, piedāvājot no filca izgatavotus auskarus, kurus varēja izvēlēties dažādās krāsās. Un kā tad uz veikalu bez skaistas somas. Monta Purviņa un Edīte Alekse IK SMU “EMBAG” bija izgatavojušas skaistas batikotas somas. Ginta Lazdiņa, Alens Kārlis Kārkliņš un Jānis Rūdolfs Kalniņš no IK SMU “GAJ Wood“, pārsteidzot visus klātesošos ar savu atraktivitāti, piedāvāja dažādus koka piekariņus.

Darbu aizstāvēšanu šogad vēroja, vērtēja un deva noderīgus padomus trīs Ērgļu novada uzņēmēji. Arī viņiem ir savs viedoklis par šo pasākumu.

    Paldies par iespēju  šeit būt. Būt laikā, kad kādam ir jauns sākums. Nesen lasīju atziņu, ko bija rakstījis kāds no pasaules lielajiem biznesmeņiem: “Nevajag dzīties pēc naudas, vajag dzīties pēc aizraušanās.”

                                                                                      SIA  “Mailīšu Fabrika” valdes locekle Ilze Mailīte

     Prieks par jauniešiem, kuriem ir intereses, sapņi, vēlmes  un iespējas tos realizēt. Nākotnē novēlu neapstāties, turpināt iesākto un vienmēr  degt  par savu ideju.

                                                                              “Neganti Gardi” mārketinga speciāliste  Ieva Vecvagare

     Šodien pirmo reizi piedalījos šāda veida pasākumā. Biju nedaudz pārsteigts par darba kvalitāti. Protams, darba šiem jaunajiem uzņēmējiem vēl daudz. Idejas labas un novēlu turpināt šo iesākto darbu.

                                                                                                SIA  “Būve IG” valdes loceklis  Ivars Tirzmalis

Paldies Ilzei Mailītei, kura jauniešiem izstāstīja par savu pieredzi un  karjeras ceļu līdz savam uzņēmumam. Viņa  iedrošināja jauniešus nebaidīties no savām  idejām un meklēt to īsto ceļu, lai to īstenotu.

                                                                                                                 Evija Freivalde pedagogs- karjeras konsultants

Karjeras pasākumi skolā oktobrī:

Karjeras diena Ērgļu uzņēmumos un iestādēs

      No 14. līdz 18. oktobrim Latvijā norisinājās  karjeras nedēļa. Tās laikā Ērgļu vidusskolas skolēniem bija iespēja iepazīt dažādās tautsaimniecības nozarēs iespējamo nodarbošanos nākotnē, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, iepazīties ar ražošanas procesu. Jauniešiem bija iespēja piedalīties dažādās diskusijās, radošajās darbnīcās.

    Paldies par uzņemšanu un atbalstu Ērgļu Mākslas un mūzikas skolai, mājražotājai K.Liģerei, ģimenes ārstei A.Braķei, Brāļu Jurjānu memoriālajam muzejam “Menģeļi”, Latvijas pastam, PII “Pienenīte”, Ērgļu saieta namam, Ērgļu pašvaldībai, skaistumkopšanas salonam “BUBU”, autoservisam “Saules serviss”, viesnīcai “Ērgļi”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, BENU aptiekai,  “MG Koks”, Radošās aptūpas pagalma “Tiltiņi” saimniekiem.

      Savukārt 12. klase arī apmeklēja Ogres tehnikumu, kur bija iespēja piedalīties aizraujošā diskusijā “Šodien sākas nākotne!”. Uz diskusijām tika aicinātas iedvesmojošas personības, lai kopā ar jauniešiem spriestu par tehnoloģiju nozīmi mūsdienās.

2018./2019.m.g.

Karjeras_pasākumu_plāns

Karjeras pasākumi skolā javāris – februāris

Karjeras pasākumi pirmajā pusgadā

6.klases uzņēmējdarbības pieredzes pasākums

 

                

Ieskaties! Noderēs!

http://www.niid.lv

http://www.profesijupasaule.lv

http://www.nva.gov.lv

Karjeras pasākumu plāns 2.

Karjeras pasākumu plāns 1.