T: +371 64871292, e-pasts: ergvsk@latnet.lv

Projektu darbs
Vecāki mums palīdz
Mācāmies
Dejo lielie
Mūsu kolektīvs
previous arrow
next arrow
Slider

2019./2020.mācību gads

Mācību priekšmetu olimpiādes 2019.-2020.m.g.

SVEICAM

           Alisi Olti (9.kl.)

ar 3. vietu starpnovadu ķīmijas olimpiādē!


SVEICAM

           IEVU RADZVILAVIČU (11.kl.)

ar 1. vietu starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē!


Skolas ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētāji:

                   10.-12.klase

1.vieta – Alens Kārlis Kārkliņš

2.vieta – Aigars Putniņš


Skolas matemātikas olimpiādes uzvarētāji:

                   5.klase

1.vieta – Līna Madsena

2.vieta – Samanta Dardete

3.vieta – Sendijs Vīgubs

                   6.klase

3.vieta – Arvis Milnis

                  7.klase

2.vieta – Ingus Grigs

3.vieta – Samanta Ungure

                   8.klase

1.vieta – Guna Nikolajeva

3.vieta – Santa Kalniņa, Elza Koklačova


 Skolas ķīmijas olimpiādes uzvarētāji:

                         8.klase

1.vieta – Santa Kalniņa

2.vieta – Guna Nikolajeva

3.vieta – Madara Purviņa

                      9.klase

1.vieta – Alise Olte

2.vieta – Mikus Štils

3.vieta – Jana Gulbe, Signe Solovjeva

                     10.klase

1.vieta – Lauma Zača

2.vieta – Santa Tipaine

                    11.klase

1.vieta – Ieva Radzvilaviča

2.vieta – Emīlija Gustīne Zommere

                   12.klase

1.vieta – Alens Kārlis Kārkliņš


Skolas matemātikas olimpiādes uzvarētāji 10.-12.klašu grupā:

1.vieta – Alens Kārlis Kārkliņš

2.vieta – Lauma Zača

3.vieta – Santa Tipaine


SVEICAM

           IEVU RADZVILAVIČU (11.kl.)

ar 1. vietu starpnovadu filozofijas olimpiādē!


SVEICAM

             KATRĪNU REŠŅU (9.kl.)

ar 1. vietu starpnovadu vēstures olimpiādē!


Skolas fizikas olimpiādes uzvarētāji:

                                  9.klasē

     1.vieta – Alise Olte

     2.vieta – Katrīna Rešņa

                               10.-12.klašu grupā

     1.vieta – Alens Kārlis Kārkliņš

     2.vieta – Ieva Radzvilaviča

     3.vieta – Endijs Magons


Skolas latviešu valodas olimpiādes uzvarētāji 8.-9.klašu grupā:

1. vieta – Elīza Madsena

2./3. vieta – Katrīna Rešņa, Guna Nikolajeva


Skolas vēstures olimpiādes uzvarētāji 9. – 12. klašu grupā:

     1.vieta – Katrīna Rešņa

     2.vieta – Emīlija Gustīne Zommere

     3.vieta – Ance Millere


Skolas krievu valodas olimpiādes uzvarētāji 9.klasē:

      1.vieta – Aleksandra Vihtodenko, Sindija Rudzīte

     2.vieta – Kārlis Žīgurs

     3.vieta – Signe Solovjeva


Skolas krievu valodas olimpiādes uzvarētāji 10. – 12. klašu grupā:

      1.vieta – Emīlija Gustīne Zommere

     2.vieta – Artis Milnis

     3.vieta – Alens Kārlis Kārkliņš


SVEICAM

           IEVU RADZVILAVIČU (11.kl.)

ar 1. vietu starpnovadu angļu valodas olimpiādē!


Skolas angļu valodas olimpiādes uzvarētāji 10. – 12. klašu grupā:

     1.vieta – Ieva Radzvilaviča un Marta Simona Štila

     2.vieta – Emīlija Gustīne Zommere

     3.vieta – Rinalds Žuks

 

2018./2019.mācību gads

Mācību priekšmetu olimpiādes 2018._2019.mācību gadā

Skolas olimpiāžu uzvarētāji 2018.-2019.m.g.